Služby

Informace o fóliích

Naše autofólie jsou jedny z prvních v Evropě, jejž obdržely platnou homologaci na přední stahovací okna u řidiče a zatemňovací pruhy na čelní okno auta od Ministerstva dopravy České republiky (MDČR)! Jelikož, je tato homologace v České republice zcela ojedinělá, je možné, že pracovníci STK nebo policie nejsou s platností této homologace plně srozuměni. Tato ojedinělá homologace je ale prokazatelně legální v České republice!

Použití SDI fólií na autoskla

Na okna automobilů, světlejší protisluneční fólie s prostupem světla 70% a více a bezpečnostní fólie je možno použít i na přední boční skla (možno instalovat všude kromě předního okna) ostatní schválené automobilové fólie s menší prostupností světla než 70% jsou určeny k instalaci na zadní okna a zadní boční okna automobilů. Na všechna upravená skla musí technik nalepit homologační štítek s číslem atestu, prostupem světla a označením výrobce. Majitel vozidla musí obdržet od instalační firmy osvědčení – Certifikát odborné instalace okenní fólie. Možnost dodatečné instalace.

okna

Schválené typy auto fólií

Bezpečnostní fólie:

SMC 2, SMC 4 – čiré

Neprůhledná fólie na skla v nákladových prostorech vozidel kat. N :

Černá fólie – BLK

Protisluneční zabarvené fólie

Nejběžnější typy
F20 HPC 05, HPC 10, HPC 20, HPC 30, HPC 40, HPC 50
QDP 05, QDP 20, QDP 30, QDP 40, QDP 50
QD 70
CH 05, CH 20, CH 30, CH 35, CH 50
GP 05, GP 20, GP 30, GP 50
GN 20, GN 35, GN 50
M-G 05 – přechodová

Výhody SDI fólií

Protisluneční autofólie – odráží sluneční paprsky a zadržují škodlivé UV záření, tím zamezují přehřívání i blednutí (šisování) interiéru a dodávají řidiči i ostatním cestujícím příjemný pocit i soukromí.

Bezpečnostní autofólie – je účinnou ochranou před zloději, zadržuje UV záření a tím zmírňuje blednutí (šisování) interiéru. Zabraňují nebezpečným úrazům při vysypání skel.

Záruky SDI fólií

Při odborné instalaci provedené oprávněnou montážní firmou je záruka 3 – 5 let, dle typu fólie. Pozor na levné náhražky, které nejen že nejsou schválené MDS, ale navíc jsou nekvalitní a nesplňují očekávané vlastnosti.

Kontakty

Vladimír Šober
Vrábče 114
370 01, České Budějovice

IČ: 632 48 921

mob.:607 872 298

email: sober.vlada@seznam.cz